(570) 402-7767
105 Karl Road, Brodheadsville, PA 18322
info@pmreinc.com

Sylwia Sacci Biografia

Sylwia Sacci urodziła się i spędziła wczesne lata w Polsce, w mieście Łodzi. Pocono Mountains zamieszkuje od 1994 roku gdzie ukończyła szkołę podstawową i średnią jak również zdobyła wyższe wykształcenie na Uniwersytecie Penn State w dwóch kierunkach: Zarządzanie
i Międzynarodowy Business oraz Język Niemiecki.
Dzięki temu Sylwia może się poszczycić umiejętnością posługiwania się w mowie i piśmie w trzech językach tj. polskim, angielskim i niemieckim.

Wielokrotnie wyróżniana za osiągnięcia w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Już w pierwszym roku swojej kariery zdobyła nagrodę Rekruta Roku i od tej pory kontynuuje swoją karierę poprzez ciężką pracę i profesjonalizm. Jej klienci to różnorodna grupa osób począwszy od ludzi, którzy po raz pierwszy uczestniczą w transakcji kupna domu, inwestorzy jak również klienci którzy dokonują transakcji w gotówce lub finansują zakup nieruchomości w postaci kredytu bankowego.

Pośrednictwo w nieruchomościach to zajęcie, któremu Sylwia poświęciła całą swoją karierę. Szybko wdrożyła się w rynek obrotu nieruchomościami i odniosła zdecydowany sukces. W obecnej chwili duża grupa jej klientów to osoby, które zwróciły się do niej dzięki referencjom od dotychczasowych, usatysfakcjonowanych klientów. Jest osobą czynna, która bierze inicjatywę
w swoje ręce, inicjuje spotkania z klientami, ustala strategie marketingowe, reklamuje swój business na łamach regionalnych czasopism. Przez wiele lat pozostaje również w kontakcie ze swoimi klientami zawsze służąc radą i profesjonalną opinią.
Swoje sukcesy i osiągnięcia dzieli z osobami, które rozpoczynają karierę w zawodzie agenta nieruchomości poprzez wdrażanie i koordynowanie ich praca. Również w tej dziedzinie odniosła duży sukces, bo właśnie spod jej ręki wychodzą agenci, którzy odnoszą sukcesy w tym zawodzie.

Jako mieszkanka Pocono Mountains bierze czynny udział w życiu społeczności lokalnej jak również wielu organizacji charytatywnych takich jak: American Cancer Society, Monroe County Children & Youth oraz Tri – County Tots.

Swój sukces odnosi do więzi jaką buduje ze swoimi klientami. Koncentruje się na ludziach i ich potrzebach a kupno i sprzedaż domu traktuje jako docelową rzecz. Jej podejście do businessu koncentruje się na potrzebach klientów, edukowaniu ich odnośnie sytuacji na rynku nieruchomości, weryfikowaniu możliwości i opcji, z których może skorzystać klient. Ciężko pracuje każdego dnia i wciąż kocha to co robi!

Obecnie jest właścicielem i zarazem dyrektorem agencji nieruchomości ,,Pocono Mountains Real Estate, Inc.” i zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem lub sprzedażą nieruchomości do współpracy.

 

 


Sylwia-Ad
Obrazek-2012-06-27-at-18_29_24 (2)
 

Proszę zobaczyć moją Resume tutaj

SylwiaPolishResume.pdf

 

Spread the love
.